VURALSAN YAPI İNŞAAT

Kalite ve güvenin mimarı Vuralsan Yapı, 2000 yılından bu yana son teknolojileri kullanarak çevreye ve ekolojik sisteme duyarlı yaklaşımıyla konut sektörünün öncü firmaları arasındadır. İlkleri ve yenilikleriyle yaşam alanlarına değer katan firmamız, güçlü kimliğinden taviz vermeden kurulduğu günden bu yana, 17 yıldır çalışma prensiplerini ve mimari felsefesini hiç değiştirmeden güvenle büyümektedir.


Sağlam ve konforlu yapıları, teknoloji ve insan gücüyle birleştiren Vuralsan Yapı, hızlı ve deneyimli ekipleri ile bugüne kadar çok sayıda üstün nitelikli yaşam alanlarını müşterilerine sunmuştur.


Sektörel bazda ilk ciddi atılımını Buca’da 1+1 konut tipi konseptini başlatarak gerçekleştiren Vuralsan Yapı, bu alanda yüzlerce firmanın bölgede aynı tip konut alanına yönelmesini sağlayıp, ilk olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.


Vuralsan Yapı’nın başarısının temelinde ise, her kesimden insanın yatırım bütçelerini aşmadan, talep edilen tarzda yapılar inşa ederek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.


İzmir Buca, Narlıdere, Yeşilyurt, Bozyaka, Güzelbahçe, Bornova, Karşıyaka ve Konak’ta üstün kalite ve uluslararası standartlarda inşaat anlayışını hayata geçiren Vuralsan Yapı, sürdürülebilir imalat gücü ve sağlam yapı anlayışıyla, yenilenerek büyümektedir.


Modern tarzda mimarilerini farklı iç ve dış tasarımlarla güçlendiren Vuralsan Yapı, müşterilerine süreklilik esasına dayalı hizmetler sunmak ve Mutlu Müşteriler ağını genişletmek için beklenti ve istekleri büyük bir özenle yerine getirmektedir.


Özgün ve değerli projeleriyle yatırımcısına da kazandırmaya devam eden Vuralsan Yapı, aynı zamanda yarattığı istihdam gücüyle de ülke ekonomisine değer katmaktadır. Bu bağlamda hayata geçirdiği sosyal, kültürel ve sanatsal projelerin yanında 2017 yılında İzmir Ticaret Odası tarafından “Yüksek Kazanç Beyan Ederek Ülke Ekonomisine Yaptığı Katkı ve Başarılarından Dolayı” ödüllendirilmiştir.


“Yaptığımız Projelerin Altına İmzamızı Atıyoruz” vizyonuyla proje havuzunu genişletmek yolunda insanüstü bir çabayla hizmet veren Vuralsan Yapı, sadece İzmir’in değil tüm Türkiye’nin yapısal devleri arasında olmak adına yıldızını her geçen gün parlatmaya devam ediyor…Projelerimizin Altına İmzamızı Atıyoruz...


Vuralsan Yapı

Yeni Fırsat !


Yeni Hayat !


Yeni Anlayış !


İzmir'de lokasyonu kolay yeni yatırım ve iş fırsatları bulabileceğiniz , Yenilikçi , farklı mimari tasarım ve teknolojik alt yapı imkanları ile kusursuz bir projeyi , sizlere sunmaya hazırlanıyoruz...

PROJE DETAYLARI

Hayata Değer Katıyoruz...

Yükselen yeni projemiz " VURALSAN CITY " mimari özelliği , sosyal alanları ve bulunduğu locasyon ile müşterilerimizin çok amaçlı kullanımına olanak sağlamaktadır.

0
Aktif Proje Sayısı
0
Teslim Edilen Konut
0
Satıştaki Konutlar
0
Hizmet Yılı

BİZ SİZİ ARAYALIM

Lansman Kayıt Bilgisi!

Projelerimiz ile ilgili merak ettiklerinizi bize sorun yetkililerimiz size en kısa sürede dönüş yapacaklar , Avantajlı Lansman Fiyatlarımızdan Yararlanın...

Adınız
E-mail veya Telefon